27 let inovací v oblasti informačních technologií

TRADINGOVÁ
A DISPEČERSKÁ
PRACOVIŠTĚ

Potřebujete řešení, které zjednoduší vícelinkovou komunikaci v situacích, kdy je klíčová rychlost a spolehlivost? Ať už jde o lidské životy nebo o miliardové finanční transakce, OpenScape Xpert usnadňuje práci dispečerům po celém světě.

ŘEŠENÍ PRO TRADING A DISPEČERSKÁ PRACOVIŠTĚ

OPENSCAPE XPERT JE NEJVHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ PRO

CO VÁM DISPEČERSKÝ SYSTÉM OPENSCAPE PŘINESE

Rychlost a spolehlivost je prioritou číslo jedna, systém nonstop monitorujeme a aktualizujeme.

Intuitivní rozhraní s možností personalizace usnadňuje práci dispečerů a dramaticky zvyšuje výkonnost a omezuje prostoje. Vytvořit můžete až 200 přizpůsobitelných stránek a na každé 60 softwarových tlačítek.

Automatizovaná prioritizace a paralelní řízení hovorů umožňuje odbavit důležitá volání přednostně a maximalizuje dostupnost.

Řešení založené na otevřených standardech umožňuje flexibilně reagovat na změnu vašich požadavků kdykoliv v budoucnosti a šetřit tak náklady.

Integrace do stávající infrastruktury je hračka díky řešení založenému na protokolu IP s podporou protokolu SIP, komunikačních technologií s vysokou návratností investic, jako jsou VoIP a Unified Communications.

JAK VÁM POMŮŽEME

download

Ke stažení

Zajímá vás víc? Stáhněte si datasheet s detailním popisem vlastností a přínosů pro váš business.

Stáhnout datasheet Atos Unify OpenScape Xpert

PROČ SPOJIT SÍLY S NÁMI

Atos Unify master partner

Atos Unify Partner
Jsme jediným certifikovaným Atos Unify Master partnerem. Jsme to právě my, kdo školí ostatní Atos Unify partnery, aby mohli zajišťovat špičkové služby podobně jako my. Atos Unify navíc nejen implementujeme a školíme, ale jsme i přímo u jeho vývoje.